Hizmet Sözleşmesi


KULLANIM ŞARTLARI

 DOLAPDERE SANAYİ SİTESİ İŞLETME KOOPERATİFİ web sitesine hoş geldiniz. 

Bu web sitesinde sunulan hizmetlerin kullanım şartlarını, sitemize üye olarak veya hizmetlerimizden yararlanma aşamasında, bu sözleşmeyi kabul ettiğinizi beyan eden kutucuğu işaretleyerek kabul etmiş oluyorsunuz.

 DOLAPDERE SANAYİ SİTESİ İŞLETME KOOPERATİFİ web sitesinde bulunan hizmetlerde kullanım özellik ve şartlarında önceden bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda değişiklik yapma, yürürlükten kaldırma ve güncelleme haklarını saklı tutar. 


ÜYELİK İŞLEMLERİ

 

 DOLAPDERE SANAYİ SİTESİ İŞLETME KOOPERATİFİ web sitesinde sağlanan hizmetler için siteye üye olmanız ve kayıt sırasında kayıt formunda istenen bilgileri tam ve doğru olarak sağlamanız gerekmektedir. 

Bilgilerinizdeki değişiklik olduğu zaman, üyelik profilinize girerek ilgili bölümleri güncellemek sizin sorumluluğunuzdadır.

Güncellenmemiş bilgilerden dolayı size ulaşamadığımız zaman sorumluluk size aittir. 

Eğer bu hizmetlerden işvereniniz hesabına kullanıyorsanız, bu kullanım şartlarını onun adına kabul etmeye yetkili olduğunuz anlamına gelmektedir. 

Kayıt esnasında tarafınızca belirlenen şifreniz yalnızca sizin kullanımınız içindir.

Sizin hesabınız ile yapılan bütün işlemlerin sorumluluğu tamamıyla size aittir.

Bu sözleşmeyi onaylanarak bunu kabul ve teyit etmiş oluyorsunuz. 

Bu sözleşmeyi onaylayarak şifrenizin veya hesabınızın haksız kullanımı durumunda  DOLAPDERE SANAYİ SİTESİ İŞLETME KOOPERATİFİ personelini hemen bilgilendirmeyi de peşinen kabul ediyorsunuz. 

 DOLAPDERE SANAYİ SİTESİ İŞLETME KOOPERATİFİ hesabınızın veya şifrenizin başkası tarafından kullanımı nedeniyle, bilginiz olsun veya olmasın, oluşacak zararınızla ilgili herhangi bir yükümlülük kabul etmez.

Ancak, hesabınızın veya şifrenizin başka bir kişi tarafından kullanımından  DOLAPDERE SANAYİ SİTESİ İŞLETME KOOPERATİFİ veya başka bir kişi veya kuruluş zarar görürse, bu zarardan siz sorumlu tutulabilirsiniz.

Hesap sahibinin izni olmaksızın başka bir hesabı kullanmanız yasaktır. 


GARANTİ VE FERAGAT

 

 DOLAPDERE SANAYİ SİTESİ İŞLETME KOOPERATİFİ ve sizin aranızda yapılan ayrı bir sözleşme ile açıkça belirlenmediği sürece, bu web sitesinden edinilen bütün hizmetler size olduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir. 

 DOLAPDERE SANAYİ SİTESİ İŞLETME KOOPERATİFİ hiçbir şekilde tarafınız veya başka bir üçüncü kişi tarafından bu web sitesine erişimden, bu web sitesinin veya bu web sitesinden linkle yönlendirilmiş başka bir web sitesine erişimden veya bu web sitesinde yer alan hizmetlerin kullanımı vasıtasıyla uğranılmış dolaysız veya dolaylı bir zarardan, gelir veya veri kaybından veya başka bir zarardan sorumlu değildir. 

BU WEB SİTESİNDE SAĞLANAN ÜÇÜNCÜ KİŞİLERE AİT İÇERİK

Bu web sitesi üçüncü kişiler tarafından sağlanmış içerik veya yazılımlar bulunmaktadır.

Bu web sitesinde yer alan bütün üçüncü kişilere ait içerik ve yazılımlar için de yukarıda yer alan “GARANTİ VE FERAGAT” bölümü hükümleri geçerlidir.

Ödüyo! Kredi Kartı Güvenli Tahsilat Sayfası
Gelişmiş Esnek Arayüz

İkielli OSB Mah, Dolapdere Sanayi Sitesi 26 Ada No:01, 34490 Başakşehir/İstanbul

(0212) 671 13 13

oduyo.com.tr

İş Ortaklarımız ve Müşterilerinizden Kolay ve Güvenli Tahsilat

bir Ödüyo! edin